Henkilöstö

Asuntojen vuokraus

Milja Koivuniemi, vuokrausneuvottelija

020 743 2964
milja.koivuniemi@kruunuasunnot.fi

Helena Nummi, asiakaspalvelupäällikkö

020 743 2962
helena.nummi@kruunuasunnot.fi

Pia Uusikartano-Alatalo, vuokrausneuvottelija

020 743 2963
pia.uusikartano@kruunuasunnot.fi

Isännöinti ja rakennuttaminen

Minna Huttunen, vuorotteluvapaalla

020 743 2969
minna.huttunen@kruunuasunnot.fi

Ari Paajanen, projektipäällikkö

020 743 2965
ari.paajanen@kruunuasunnot.fi

Eero Puranen, kiinteistöpäällikkö

020 743 2966
eero.puranen@kruunuasunnot.fi

Timo Rautiainen, kunnossapitopäällikkö

020 743 2968
timo.rautiainen@kruunuasunnot.fi

Johanna Vuoltee, kiinteistöpäällikkö

020 743 2979
johanna.vuoltee@kruunuasunnot.fi

Pirkko Hietamies, kiinteistösihteeri

020 743 2967
pirkko.hietamies@kruunuasunnot.fi

Terhi Väyrynen, kiinteistösihteeri

020 743 2969
terhi.vayrynen@kruunuasunnot.fi

Viestintä

Marianne Minkkinen, viestintäassistentti

020 743 2961
marianne.minkkinen@kruunuasunnot.fi

Talous

Nina-Maria Pulli, talouspäällikkö

020 743 2972
nina-maria.pulli@kruunuasunnot.fi

Suvi Viksten, pääkirjanpitäjä

020 743 2974
suvi.viksten@kruunuasunnot.fi

Kati Kämppi, controller

020 743 2977
kati.kamppi@kruunuasunnot.fi

Aija Ratilainen, kirjanpitäjä

020 743 2973
aija.ratilainen@kruunuasunnot.fi

Kirsi Sysmäläinen, kirjanpitäjä

020 743 2976
kirsi.sysmalainen@kruunuasunnot.fi

Carla Into, vuokrareskontranhoitaja

020 743 2952
carla.into@kruunuasunnot.fi

Malla Ikonen, taloushallinnon assistentti

040 684 5144
malla.ikonen@kruunuasunnot.fi

Johto

Mika Karlsson, toimitusjohtaja

020 743 2988
mika.karlsson@kruunuasunnot.fi

Petri Saarinen, kiinteistöjohtaja

020 743 2971
petri.saarinen@kruunuasunnot.fi

Katri Tattari, hallintojohtaja

020 743 2980
katri.tattari@kruunuasunnot.fi